MARESME, Hiszpania


Zagraniczny turniej piłki nożnej dla dzieci Copa Sant Vicenç organizowany jest  w Maresme niedaleko Barcelony. Region ten rozciąga się na długości około 50 km od Tordery na północy do Barcelony na południu. Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, a zwłaszcza Calella de la Costa są znane na całym świecie od lat, a jednocześnie są pełne życia ze względu na wielość kawiarni, restauracji, klubów nocnych i możliwości rozrywki. I nie zapominajmy, że w każdym z tych nadmorskich miast znajduje się co najmniej jeden stadion piłkarski. Obecnie liczy 441 505 mieszkańców, co sprawia, że pobyt turystów jest doskonałą okazją do poznania kultury i tradycji.

03.10.-08.10.2020


Sobota – 03.10.
dzień przyjazdu, bez meczów
Niedziela – 04.10.
ceremonia otwarcia turnieju, pierwszy mecz, wycieczki
Poniedziałek – 05.10.
mecze grupowe, wycieczki, impreza na plaży “ALLtogether”
Wtorek – 06.10.
mecze grupowe, wycieczki, impreza +16
Środa – 07.10.
rundy Półfinałowy, Finały, wycieczka do Barcelony, ceremonia zamknięcia turnieju, fajerwerki
Czwartek – 08.10.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2007 (7v7)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)
1999 (11v11)
DZIEWCZYNY
2003 (11v11)*
2000 (11v11)*
*Jeśli nie zostaną utworzone 2 grupy,
rozegrane zostaną mecze towarzyskie.

Pliki do pobrania


Co to za zagraniczny turniej piłki nożnej?

Młodzieżowy turniej piłkarski Copa Sant Vicenç ma przyjemność zaprosić Państwa na 35 edycję. Jest to jeden z najstarszych turniejów międzynarodowych odbywający się w Hiszpanii. Ten międzynarodowy turniej piłki nożnej jest zorganizowany we współpracy z władzami miejskimi regionu. Mecze rozgrywane są na boiskach z trawy sztucznej w Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Sant Pol de Mar, Canet de Mar, Arenys de Mar, Arenys de Munt, Sant Vicenca de Montalt i Mataró.

TRENER ZA DARMO, jeżeli rejestracja drużyny odbędzie się przed dniem 06.01.2020 r. !!!!!!

Jeśli drużyna zarejestruje 25 osób, to jedna osoba za darmo !!!!!

Copa Sant Vicenç, międzynarodowy turniej piłki nożnej dla dzieci z serii "KOMM MIT" jest organizowany przez założoną w 1983 roku fundację o tej samej nazwie. Fundacja jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) ds. piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja organizuje młodzieżowe turnieje piłki nożnej. Głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Organizator skupia się na międzynarodowych turniejach piłkarskich dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) oraz wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. Celem nadrzędnym KOMM MIT jest promocja piłki nożnej na najniższym szczeblu i włączanie się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur. Co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT. Chcesz otrzymać ofertę na turnieje piłkarskie dla dzieci? Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje. Sprawdź również inne nasze młodzieżowe turnieje piłki nożnej.

Z jakimi drużynami będziemy grali?W Copa Sant Vincenc co roku bierze udział średnio 49 zespołów z następujących krajów: Holandia, Hiszpania, Rosja, Finlandia, Mołdawia, Norwegia, Ukraina, Niemcy, Albania, Gabon, Indie, Rumunia

Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Copa Sant Vincenc to nie tylko zagraniczny turniej piłki nożnej, z kolei Maresme i Barcelona to nie tylko oferta plaż i słońca. Możesz się cieszyć szeroką gamą atrakcji. Dla każdego coś się znajdzie. W końcu to Barcelona i Camp Nou - Poznaj stolicę Katalonii. Odwiedź słynną katedrę Sagrada Família, inne wspaniałe dzieła Antoniego Gaudiego, port olimpijski, Las Ramblas lub fantastyczną dzielnicę gotycką. Obowiązkowa wizyta na legendarnym stadionie FC Barcelona, "Camp Nou". polecamy również wizytę w Parku przygód "Activ Natura" - Plenerowy park przygód "Activ Natura" w Santa Susanna oferuje wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, takich jak naturalna ściana wspinaczkowa, zip line, quady czy jazda konna. A co byście powiedzieli na Średniowieczną noc - Poddaj się atmosferze średniowiecznego zamku i ciesz się turniejem ku czci hrabiego Valtordery. Można również skosztować średniowiecznego posiłku. Hiszpańska noc z pokazem flamenco - Ten spektakl ze znanym hiszpańskim tenorem, tancerzami flamenco i hiszpańską gitarą oczaruje wszystkich w Gran Casino de Lloret de Mar. Park Port Aventura i Ferrari - Oferują one swoim gościom adrenalinę. Jeden z największych parków rozrywki w Europie.

Rejestracja drużyny

Opłata wpisowa

€110

od drużyny


Hotel | 2 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€162

5 nocy | od osoby


Hotel | 3 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€182

5 nocy | od osoby


Hotel | 2 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€208

7 nocy | od osoby


Hotel | 3 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€233

7 nocy | od osoby


Transport

Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

€39

od osoby


Transport

Lotnisko-hotel-lotnisko

€25-45

od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Listopad

brak turniejów

Grudzień

2019pią27gruAll Daypon30Leipzig Indoor Trophy 2019NiemcyLipskROCZNIK:2009 chłopcy,2007 chłopcy,2005 chłopcy,2003 chłopcy

Styczeń

brak turniejów

Luty

brak turniejów

Marzec

brak turniejów

Kwiecień

2020sob04kwiAll Dayśro08Croatia Trophy 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2009 chłopcy,2007 chłopcy,2005 chłopcy,2003 chłopcy,2001 chłopcy

Pokaż więcej turniejów