MARESME, Hiszpania


Międzynarodowy turniej piłkarski Copa Cataluna organizowany jest co roku w Costa del Maresme. Regionie turystycznym w północno-wschodniej Hiszpanii, który rozciągaja się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Wybrzeże Maresme stanowi fragment – południową część – słynnej Costa Brava. Sięga od Blanes na północy aż do Barcelony na południu i jest gęsto zaludniony, szczególnie w południowej części, gdzie rozciągają się duże przedmieścia Barcelony. Na południu Costa del Maresme graniczy z Costa del Garraf, z którym tworzy wybrzeże prowincji Barcelona. Wąski pas nadmorski, graniczący z pasmem górskim kryje w sobie długie i zapierające dech w piersiach piaszczyste plaże, malownicze wioski rybackie oraz ośrodki turystyczne z długoletnią tradycją. Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, a zwłaszcza Calella de la Costa to tylko kilka od lat znanych na całym świecie kurortów. Ciekawostką jest fakt, że  w każdym z tych nadmorskich miejscowości znajduje się co najmniej jeden stadion piłkarski, co dobitnie świadczy o znaczeniu społecznym piłki nożnej w tym regionie. W tym regionie również odbywają się wszystkie pozostałe turnieje piłkarskie dla dzieci, które fundacja „KOMM MIT” organizuje w Hiszpanii.

21.06-27.06.2020


Niedziela – 21.06.
dzień przyjazdu, powitanie uczestników, bez meczów
Poniedziałek – 22.06.
parada drużyn przez miasto, ceremonia otwarcia turnieju, mecz otwarcia oraz mecze grupowe
Wtorek – 23.06.
mecze grupowe według harmonogramu, wycieczki fakultatywne
Środa – 24.06.
mecze grupowe według harmonogramu, wycieczki fakultatywne. „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych hiszpańskich potraw i napojów
Czwartek – 25.06.
Ćwierćfinały, Półfinały, Finały, ceremonia zamknięcia turnieju z wręczeniem nagród, fajerwerki
Piątek – 26.06.
dzień wolny, możliwe dodatkowo płatne wycieczki do Barcelony
Sobota – 27.06.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2004 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)
DZIEWCZYNY
2002 (11V11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Międzynarodowy turniej piłkarski Copa Cataluña ma przyjemność zaprosić Państwa na 33 edycję. Jest to jeden z najstarszych turniejów piłkarskich odbywający się w Hiszpanii. Ten zagraniczny turniej piłki nożnej jest zorganizowany we współpracy z władzami miejskimi regionu. Mecze rozgrywane są na boiskach z trawy sztucznej w Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Sant Pol de Mar, Canet de Mar, Arenys de Mar, Arenys de Munt, Sant Vicenca de Montalt i Mataró. Wszystkie stadiony posiadają przebieralnie i prysznice.

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2020 r.
  Dodatkowo każda 25 osoba gratis - niezależnie od terminu rejestracji drużyny.

   

  Turnieje piłkarskie dla dzieci z serii "KOMM MIT" są organizowane przez założoną w 1983 roku fundację o tej samej nazwie. Fundacja jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) ds. piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja organizuje młodzieżowe turnieje piłki nożnej. Głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Organizator skupia się na międzynarodowych turniejach piłkarskich dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) oraz wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. Celem nadrzędnym KOMM MIT jest promocja piłki nożnej na najniższym szczeblu i włączanie się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur. Co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT. Chcesz otrzymać ofertę na turnieje piłkarskie dla dzieci? Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje. Sprawdź również inne nasze młodzieżowe turnieje piłki nożnej.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Co roku w Copa Cataluna uczestniczy średnio 95 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Egipt, Albania, Algieria, Argentyna, Chile, Dania, Anglia, Francja, Grecja, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Kanada, Kazachstan, Kolumbia, Chorwacja, Macedonia, Norwegia, Panama, Peru, Polska, Rumunia, Rosja, Szkocja, Szwecja, Słowenia, Hiszpania, Ukraina, Stany Zjednoczone Ameryki, Walia, Białoruś.

  Międzynarodowy turniej piłkarski to jedno, ale wspomnieliśmy również o wakacjach. Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Copa Cataluna to nie tylko zagraniczny turniej piłki nożnej, a Maresme i Barcelona to nie tylko oferta plaż i słońca. Możesz się cieszyć szeroką gamą atrakcji. Dla każdego coś się znajdzie. W końcu to Barcelona i Camp Nou - Poznaj stolicę Katalonii. Odwiedź słynną katedrę Sagrada Família, inne wspaniałe dzieła Antoniego Gaudiego, port olimpijski, Las Ramblas lub fantastyczną dzielnicę gotycką. Obowiązkowa wizyta na legendarnym stadionie FC Barcelona, "Camp Nou". polecamy również wizytę w Parku przygód "Activ Natura" - Plenerowy park przygód "Activ Natura" w Santa Susanna oferuje wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, takich jak naturalna ściana wspinaczkowa, zip line, quady czy jazda konna. A co byście powiedzieli na Średniowieczną noc - Poddaj się atmosferze średniowiecznego zamku i ciesz się turniejem ku czci hrabiego Valtordery. Można również skosztować średniowiecznego posiłku. Hiszpańska noc z pokazem flamenco - Ten spektakl ze znanym hiszpańskim tenorem, tancerzami flamenco i hiszpańską gitarą oczaruje wszystkich w Gran Casino de Lloret de Mar. Park Port Aventura i Ferrari - Oferują one swoim gościom adrenalinę. Jeden z największych parków rozrywki w Europie. Sami widzicie, że ten międzynarodowy turniej piłkarski to idealnie połączenie wakacji i rywalizacji sportowej.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €130

  od drużyny


  Hotel | 2 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €255

  6 nocy | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €285

  6 nocy | od osoby


  Transport

  Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

  €39

  od osoby


  Transport

  Lotnisko-hotel-lotnisko

  €25-45

  od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Kwiecień

  brak turniejów

  Maj

  brak turniejów

  Czerwiec

  brak turniejów

  Lipiec

  brak turniejów

  Sierpień

  brak turniejów

  Wrzesień

  brak turniejów