MARESME, Hiszpania


Międzynarodowy turniej piłkarski Copa Cataluna organizowany jest co roku w Costa del Maresme. Regionie turystycznym w północno-wschodniej Hiszpanii, który rozciągaja się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Wybrzeże Maresme stanowi fragment – południową część – słynnej Costa Brava. Sięga od Blanes na północy aż do Barcelony na południu i jest gęsto zaludniony, szczególnie w południowej części, gdzie rozciągają się duże przedmieścia Barcelony. Na południu Costa del Maresme graniczy z Costa del Garraf, z którym tworzy wybrzeże prowincji Barcelona. Wąski pas nadmorski, graniczący z pasmem górskim kryje w sobie długie i zapierające dech w piersiach piaszczyste plaże, malownicze wioski rybackie oraz ośrodki turystyczne z długoletnią tradycją. Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, a zwłaszcza Calella de la Costa to tylko kilka od lat znanych na całym świecie kurortów. Ciekawostką jest fakt, że  w każdym z tych nadmorskich miejscowości znajduje się co najmniej jeden stadion piłkarski, co dobitnie świadczy o znaczeniu społecznym piłki nożnej w tym regionie. W tym regionie również odbywają się wszystkie pozostałe turnieje piłkarskie dla dzieci, które fundacja „KOMM MIT” organizuje w Hiszpanii.

21.06-27.06.2020


Niedziela – 21.06.
dzień przyjazdu, bez meczów
Poniedziałek – 22.06.
ceremonia otwarcia turnieju, mecz otwarcia oraz mecze grupowe, impreza +16
Wtorek – 23.06.
mecze grupowe według harmonogramu, impreza na plaży“ALLtogether”
Środa – 24.06.
mecze grupowe według harmonogramu, wycieczki
Czwartek – 25.06.
Półfinały, Finałowy, ceremonia zamknięcia turnieju
Piątek – 26.06.
dzień wolny, możliwe dodatkowo płatne wycieczki do Barcelony
Sobota – 27.06.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (7v7)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2004 (11v11)
2003 (11v11)
2002 (11v11)
2000 (11v11)
DZIEWCZYNY
2001 (11V11)

Pliki do pobrania


Co to za turniej?

Międzynarodowy turniej piłkarski Copa Cataluña ma przyjemność zaprosić Państwa na 20 edycję. Jest to jeden z najstarszych turniejów piłkarskich odbywający się w Hiszpanii. Ten zagraniczny turniej piłki nożnej jest zorganizowany we współpracy z władzami miejskimi regionu. Mecze rozgrywane są na boiskach z trawy sztucznej w Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Sant Pol de Mar, Canet de Mar, Arenys de Mar, Arenys de Munt, Sant Vicenca de Montalt i Mataró. Szatnie i prysznice mogą być używane we wszystkich uczestników turnieju.

TRENER ZA DARMO, jeżeli rejestracja drużyny odbędzie się przed dniem 06.01.2020 r. !!!!!!

Jeśli drużyna zarejestruje 25 osób, to jedna osoba za darmo !!!!!

Turnieje piłkarskie dla dzieci z serii "KOMM MIT" są organizowane przez założoną w 1983 roku fundację o tej samej nazwie. Fundacja jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) ds. piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja organizuje młodzieżowe turnieje piłki nożnej. Głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Organizator skupia się na międzynarodowych turniejach piłkarskich dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) oraz wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. Celem nadrzędnym KOMM MIT jest promocja piłki nożnej na najniższym szczeblu i włączanie się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur. Co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT. Chcesz otrzymać ofertę na turnieje piłkarskie dla dzieci? Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje. Sprawdź również inne nasze młodzieżowe turnieje piłki nożnej.

Z jakimi drużynami będziemy grali?


Co roku w Copa Cataluna uczestniczy średnio 84 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Egipt, Albania, Algieria, Argentyna, Chile, Dania, Anglia, Francja, Grecja, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Kanada, Kazachstan, Kolumbia, Chorwacja, Macedonia, Norwegia, Panama, Peru, Polska, Rumunia, Rosja, Szkocja, Szwecja, Słowenia, Hiszpania, Ukraina, Stany Zjednoczone Ameryki, Walia, Białoruś.

Międzynarodowy turniej piłkarski to jedno, ale wspomnieliśmy również o wakacjach. Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Copa Cataluna to nie tylko zagraniczny turniej piłki nożnej, a Maresme i Barcelona to nie tylko oferta plaż i słońca. Możesz się cieszyć szeroką gamą atrakcji. Dla każdego coś się znajdzie. W końcu to Barcelona i Camp Nou - Poznaj stolicę Katalonii. Odwiedź słynną katedrę Sagrada Família, inne wspaniałe dzieła Antoniego Gaudiego, port olimpijski, Las Ramblas lub fantastyczną dzielnicę gotycką. Obowiązkowa wizyta na legendarnym stadionie FC Barcelona, "Camp Nou". polecamy również wizytę w Parku przygód "Activ Natura" - Plenerowy park przygód "Activ Natura" w Santa Susanna oferuje wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, takich jak naturalna ściana wspinaczkowa, zip line, quady czy jazda konna. A co byście powiedzieli na Średniowieczną noc - Poddaj się atmosferze średniowiecznego zamku i ciesz się turniejem ku czci hrabiego Valtordery. Można również skosztować średniowiecznego posiłku. Hiszpańska noc z pokazem flamenco - Ten spektakl ze znanym hiszpańskim tenorem, tancerzami flamenco i hiszpańską gitarą oczaruje wszystkich w Gran Casino de Lloret de Mar. Park Port Aventura i Ferrari - Oferują one swoim gościom adrenalinę. Jeden z największych parków rozrywki w Europie. Sami widziecie, że ten międzynarodowy turniej piłkarski to idealnie połączenie wakacji i rywalizacji sportowej.

Jakie mamy opcje zakwaterowania?

5 Nocy
220,- Euro turniej + hotel ** w pełnym wyżywieniu.
Dopłata za jedną dodatkową noc w hotelu** : 25,- Euro
Dopłata za jedną dodatkową noc w hotelu*** : 30,- Euro
Dodatkowa dopłata do pokoju jednoosobowego **/*** : 10,- Euro
Ograniczony dostęp do hotelu**** : Tylko na żądanie Dodatkowa dopłata do pokoju jednoosobowego **** : 15,- Euro
Dodatek wodny do posiłków**/*** : 2,- Euro os./dzień
Dodatek wody do posiłków**** : 3,- Euro os./dzień

Opłata klimatyczna +16 LAT**/*** : 0,50 euro os./dzień
Opłata klimatyczna +16 LAT **** : 1 os./dzień

110,- Euro opłata wpisowa drużyna

Rejestracja drużyny

Opłata startowa

€110

od drużyny


Hotel | 2 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€245

6 nocy | od osoby


Hotel | 3 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€275

6 nocy | od osoby


Transport

Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

€39

od osoby


Transport

Lotnisko-hotel-lotnisko

€25-45

od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Listopad

brak turniejów

Grudzień

2019pią27gruAll Daypon30Leipzig Indoor Trophy 2019NiemcyLipskROCZNIK:2009 chłopcy,2007 chłopcy,2005 chłopcy,2003 chłopcy

Styczeń

brak turniejów

Luty

brak turniejów

Marzec

brak turniejów

Kwiecień

2020sob04kwiAll Dayśro08Croatia Trophy 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2009 chłopcy,2007 chłopcy,2005 chłopcy,2003 chłopcy,2001 chłopcy

Pokaż więcej turniejów