OMMEN, Holandia


Ommen – Witamy w małym i aktywnym mieście. Pięć odrestaurowanych starych wiatraków, z których dwa wciąż funkcjonują, oraz brzeg rzeki Vechte (w sumie 113 km długości) rysują krajobraz miasta i jednocześnie naszą ideę Holandii. Spacer po mieście Ommen, gdzie liczne małe sklepiki i kawiarnie zapraszają do poruszania się i zabawy, wypożyczania rowerów lub żeglowania wzdłuż rzeki Vechte z kajakiem lub łyżworolkami, o ile nie widzisz swoich chłopców na boiskach OZC Ommen!

11.06.-14.06.2020


Czwartek – 11.06.
przyjazd zespołów, spotkania informacyjna z trenerami, ceremonia otwarcia turnieju, mecz otwarcia
Piątek – 12.06.
mecze grupowe, wycieczki na miasta i na basen
Sobota – 13.06.
rundy półfinałowe i mecze finałowe, wręczenie nagród, wielka ceremonia zamknięcia “ALLtogether“
Niedziela – 14.06.
wyjazd zespołów, opcja wykupienia dodatkowego dnia z wyjazdem do Amsterdamu

Roczniki


CHŁOPCY
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (7v7)
2006 (7v7)
2005 (11v11)
2004 (11v11)
DZIEWCZYNY
2004 (7v7)

Co to za turniej?

To już 19. edycja młodzieżowego turnieju piłki nożnej "Oranje Cup", który  rozgrywany jest w Holandii w regionie Salland. Turniej jest współorganizowany przez klub OZC Ommen, Urząd Miasta Ommen i fundację KOMM MIT. Wszystkie mecze rozgrywane są na nowy kompleksie treningowym drużyny OZC Ommen, na którym znajdują się wysokiej jakości boiska z trawy naturalnej i sztucznej. Do dyspozycji drużyn będą również szatnie z prysznicami.

Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT (choć ze mną), która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie!
Za dodatkowo płatny można zwiedzać Amsterdamie

Co na nas czeka?


Wasza przygoda w Holandii zacznie się w dniu 20.06. od wielkiej defilady na stadion, na którym odbędzie się ceremonia otwarcia i potrwa aż do dniu 23.06., o ile zdecydujecie się na wycieczkę do Amsterdamu.


Z jakimi drużynami będziemy grali?

Co roku w Oranje Cup uczestniczy średnio 84 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Holandia, Hiszpania, Szwajcaria, Kosowo, Czechy, Niemcy, Polska, Turcja

Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

W czasie wolnym pomiędzy meczami możecie się wybrać do Slagharen Theme Park, gdzie przeżyjecie z całą drużyną dzień pełen przygód. Lecąc, jeżdżąc, ślizgając się, wspinając się, pływając czy nurkując. Wszystko to jest możliwe w parku rozrywki Slagharen. Czeka na Was ponad 40 atrakcji. Odpocząć możecie w Giethoorn, znanej również jako Holenderska Wenecja. To wieś licząca 2.500 mieszkańców. Ze względu na liczne kanały Giethoorn jest znany właśnie jako holenderska Wenecja. Wieś ta znajduje się w środku chronionego obszaru "De Wieden". W pobliżu znajduje się Park Narodowy "De Weerribben". Ogólnie rzecz biorąc, jest to największy obszar nizinny w Europie. Co ciekawe Giethoorn to wioska bez samochodów. Zupełnie odmiennym miejscem jest Kartplaza Action World, który znajduje się w Nijverdal (18 km od Ommen). Oprócz najdłuższego krytego toru kartingowego w Europie (ponad 1000 metrów), znajdziesz w tym miejscu również nowoczesną kręgielnie Magic-Bowling-Centrum z 10 torami. Dodatkowo, masz możliwość zabawy z grami laserowymi i odkrycia wielu innych rzeczy.

Rejestracja drużyny

Opłata startowa

€110

od drużyny


Wigwam Delux

Namiot 5-6 osobowy
Cena ze śniadaniem

€149

3 noce | od osoby


Wigwam Delux

Namiot 5-6 osobowy
Cena ze śniadaniem i kolacją

€179

1 noc | od osoby


Domek kowbojski

Domek 5-6 osobowy
Cena z śniadaniem

€169

3 noce | od osoby


Domek kowbojski

Domek 5-6 osobowy
Cena ze śniadaniem i kolacją

€199

3 noce | od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Listopad

brak turniejów

Grudzień

2019pią27gruAll Daypon30Leipzig Indoor Trophy 2019NiemcyLipskROCZNIK:2009 chłopcy,2007 chłopcy,2005 chłopcy,2003 chłopcy

Styczeń

brak turniejów

Luty

brak turniejów

Marzec

brak turniejów

Kwiecień

2020sob04kwiAll Dayśro08Croatia Trophy 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2009 chłopcy,2007 chłopcy,2005 chłopcy,2003 chłopcy,2001 chłopcy

Pokaż więcej turniejów