TENERYFA, Hiszpania


Turniej piłki nożnej dla dzieci „Canarias Cup” rozgrywany jest na Teneryfie, największej i zarazem najgęściej zaludnionej spośród Wysp Kanaryjskich. Na powierzchni 2034 km² można odkryć niesamowicie zróżnicowany krajobraz  – wulkaniczne plaże i lasy sosnowe na północy, imponujący masyw wulkanu w centralnej części oraz tętniące życiem kurorty z długimi plażami na południu – wszystko na jednej wyspie. W sercu Teneryfy wznosi się najwyższy szczyt Hiszpanii – Pico de Teide – sięgający 3718 m n.p.m. Około pięciu milionów turystów rocznie odwiedza Teneryfę, najczęściej odwiedzaną wyspę archipelagu. Jest to jedno z najważniejszych miejsc turystycznych w Hiszpanii i na świecie. Wyspa obsługiwana jest przez dwa lotniska, Tenerife-North Airport i Tenerife-South Airport, Teneryfa jest gospodarczym centrum archipelagu.

24.06.-28.06.2020


Środa – 24.06
zakwaterowanie w hotelach, uroczysta kolacja z udziałem trenerów i kapitanów drużyn
Czwartek – 25.06
ceremonia otwarcia, mecze grupowe
Piątek – 26.06
mecze grupowe
Sobota – 27.06
runda Finałowa Playoffów i Finały. Drużyny, które nie dotarły na playoffów mają tego dnia możliwość skorzystania z oferty na różne wycieczki
Niedziela – 28.06
finały, ceremonia zamknięcia turnieju, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2010 (8v8)
2008 (8v8)
2006 (11v11)
2004 (11v11)
2001 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Co to za turniej piłki nożnej?

Turniej piłki nożnej dla dzieci "Canarias Cup" może się szczycić już ponad 10 letnią tradycją. W tym turnieju młodzieżowym występują zawodnicy z roczników 2003, 2005, 2007 i 2009. We wszystkich kategoriach wiekowych tworzone są grupy 4 i 5 zespołowe. Turniej zaczyna się od fazy grupowej, w której mecze obywają się w systemie ligowym. Zespoły sklasyfikowane na dwóch pierwszych miejscach (w niektórych przypadkach trzech) awansują do grupy finałowej rywalizującej o prymat najlepszej drużyny turnieju. Pozostałe zespoły kontynuują swoją przygodę walcząc o najlepszą lokatę  w Pucharze Integracji. Dzięki temu każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze podczas swojego pobytu. Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie! Canarias Cup organizowany jest w niezwykłych okolicznościach przyrody. Wyspy Kanaryjskie same w sobie zapierającej dech w piersiach. Wszędzie wokoło można się natknąć na niespotykaną nigdzie indziej na świecie florę i faunę. Cały turniej rozgrywany jest na nowoczesnych obiektach sportowych. Wszystko to sprawi, że udział Twojej drużyny w tym turnieju piłkarskim stanie się czymś niezapomnianym. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje. Sprawdź również inne nasze młodzieżowe turnieje piłki nożnej

Co na nas czeka?


Wasza przygoda na Wyspie zacznie się od kolacji w dniu 24.06. i potrwa aż do obiadu w dniu 28.06. podczas którego będziecie się mogli pożegnać z innymi drużynami. W trakcie turnieju powalczycie o nagrody dla swojej drużyny. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna apka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w appstorze i śledzić swój zespół.


Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.


Park Narodowy Teide to wizytówka Teneryfy i najczęściej odwiedzane miejsce na wyspie. Nie bez powodu. Położony w samym sercu wyspy, to największy park na Wyspach Kanaryjskich (ok. 19 ha). Obejmuje niesamowite formacje geologiczne, liczne kratery i stożki wulkaniczne. Tutaj też znajduje się najwyższy hiszpański szczyt – Pico del Teide (3 718 m n.p.m.). Na szczyt warto wjechać kolejką linową – po dotarciu na górę czekają bajeczne widoki na cały archipelag. Od 2007 roku Park Narodowy Teide widnieje na liście UNESCO. Warto! Lago Martianez to słynny kompleks basenowy z wodą morską, wodospadami i fontannami zaprojektowany przez słynnego hiszpańskiego artystę, Cesara Manriqueza, rozciąga się na obszarze 3 hektarów. Całość kompleksu otoczona jest egzotyczną roślinnością oraz wulkanicznymi kamieniami. . Idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.


Hotel | 4 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€230

4 noce | od osoby


Przedłużenie pobytu

Cena za dodatkowy dzień

€90

1 noc | od osoby


Rejestracja drużyny

8 osobowa

€300

od drużyny


Rejestracja drużyny

11 osobowa

€350

od drużyny


Transport

Transport z lotniska do Hotelu
Transport z Hotelu na lotnisko
Transport turniejowy. Przejazdy hotel-mecz-hotel

€40

5 dni | od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Styczeń

brak turniejów

Luty

brak turniejów

Marzec

brak turniejów

Kwiecień

brak turniejów

Maj

brak turniejów

Czerwiec

brak turniejów