RICCIONE, Wochy


Riccione – w prowincji Rimini, Emilia-Romagna, północne Włochy. Liczba mieszkańców wynosi  ponad 34500 osób. Początki sławy turystycznej Riccione sięgają końca XIX wieku, głównie dzięki budowie rezydencji przez bogatych Bolończyków. W latach trzydziestych XX wieku było około 30.000 turystów rocznie, z około 80 istniejącymi hotelami. Benito Mussolini wybudował tu w 1934 roku willę.

30.05.-03.06.2020


Sobota – 30.05.
dzień przyjazdu, spotkania z trenerami, bez meczów
Niedziela – 31.05.
ceremonia otwarcia turnieju, mecz otwarcia, wycieczka, impreza “ALLtogether“ +16
Poniedziałek – 01.06.
mecze grupowe według harmonogram, wycieczki do San Marino i do muzea miniatury Włochy
Wtorek – 02.06.
runda finałowa playoffs Gold, runda finałowa playoffs Silver , finał grupy Gold, finał grupy Silver, wręczenie nagród, ceremonia zamknięcia turnieju, fajerwerki
Środa – 03.06.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2008 (7v7)
2006 (11v11)
2004 (11v11)
2002 (11v11)
2000 (11v11)

Co to za turniej?

Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT (choć ze mną), która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś.

TRENER ZA DARMO, jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2020 r.
Jeśli drużyna zarejestruje 25 osób, to jedna osoba jest za darmo.

Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

Co na nas czeka?


Wasza przygoda we Włoszech zacznie się od kolacji w dniu 07.06. i potrwa aż do obiadu w dniu 12.06. Podczas którego będziecie się mogli jeszcze raz zachwycić włoską gościnnością.


Z jakimi drużynami będziemy grali?


Co roku w turnieju bierze udział średnio 54 drużyn piłkarskich z Francji, Włoch, Chorwacji, Niemiec, Rumunii, Turcji i Hiszpanii.


Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.


Piłka nożna, plaża i słońce. Odkryj wybrzeże Adriatyku we Włoszech. Turniej rozgrywany jest Riccione, które położone jest tuż obok Cattolica i znanego na całym świecie Rimini. Te znane miasta turystyczne oferują odwiedzającym nie tylko bary, kawiarnie, pizzerie i dyskoteki na wszystkie gusta, ale także niezliczone miejsca i możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. To wszystko zostanie zwieńczone pełnymi emocji meczami piłki nożnej i możliwością poznania amatorskich drużyn piłkarskich z całej Europy, zarówno na boiskach, jak i poza nimi.


Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju i niezapomnianych wakacji?


Będąc w Riccione warto wybrać się na wycieczkę do pobliskiej republiki San Marino lub do Wenecji albo Florencji. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w San Marino są sklepy wolnocłowe. Jest to małe państwo położone w obrębie jednego miasta i jest najstarszą Republiką Europy. Ze względu na strefę wolnocłową jest to prawdziwy raj na zakupy. Z drugiej strony San Marino to idealne miejsce na kawę lub lody w ciszy i spokoju. Poza tym polecamy w pobliżu wycieczki do Mirabilandia - drugiego co do wielkości park tematycznego we Włoszech, który znajduje się pomiędzy Rawenną a Rimini. Oltremare jest naturalistyczno-technologicznym parkiem tematycznym, położonym w pobliżu Riccione, specjalizującym się w ochronie poszczególnych gatunków zwierząt lądowych i morskich. Atrakcje są szczególnie skoncentrowane na tym, co dotyczy zwierząt z oceanów.


Rejestracja drużyny

Opłata startowa

€110

od drużyny


Hotel | 2 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€185

4 noce | od osoby


Hotel | 3 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€205

4 noce | od osoby


Hotel | 2 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€275

7 nocy | od osoby


Hotel | 3 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€310

7 nocy | od osoby


Transport

transfer na wszystkie mecze zespołu
transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród
transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.
transfer z lub na lotnisko jak i do poszczególnych atrakcji turystycznych jest wyceniany indywidualnie i na prośbę drużyny

€39

5 dni | od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Grudzień

2019pią27gruAll Daypon30Leipzig Indoor Trophy 2019NiemcyLipskROCZNIK:2009 chłopcy,2007 chłopcy,2005 chłopcy,2003 chłopcy

Kwiecień

2020sob04kwiAll Dayśro08Croatia Trophy 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2009 chłopcy,2007 chłopcy,2005 chłopcy,2003 chłopcy,2001 chłopcy

Pokaż więcej turniejów