MUNICH, Niemcy


Monachium – miasto na prawach powiatu w południowych Niemczech i położone na wyżynie bawarskiej, nad rzeką Izarą. Jest stolicą bawari i drugim pod względem liczby ludności niemieckim miastem, zamieszkiwanym przez około 1,5 mln osób. Miasto jest ważnym ośrodkiem sztuki, technologii, finansów, wydawnictw, kultury, innowacji, edukacji, biznesu i turystyki w Niemczech i Europie i cieszy się bardzo wysokim standardem i jakością życia. W Monachium znajduje się wiele uniwersytetów, muzeów i teatrów. Liczne atrakcje architektoniczne, imprezy sportowe, wystawy i coroczny Oktoberfest przyciągają tłumy turystów. Od kilku lat w tym mieście mieszka znakomity polski piłkarz Robert Lewandowski.

03.07.-06.07.2020


Piątek – 03.07.
dzień przyjazdu, ceremonia otwarcia turnieju , spotkania informacyjna z trenerami, pierwszy mecz
Sobota – 04.07.
mecze grupowe, możliwość wycieczek do centrum miasta, strefa zabawy z piłką przygotowana przez ALLtogether oraz ADIDAS
Niedziela – 05.07.
mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na podsumowanie turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych bawarskich potraw i napojów, finały, ceremonia zamknięcia turnieju
Poniedziałek – 07.07.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2009 (7v7)
2007 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Co to za turniej?


Munich Summer Cup to jeden z najmłodszych letnich turniejów młodzieżowych z serii KOMM MIT. Mecze rozgrywane są na doskonale przygotowanych trawiastych boiskach. Tegoroczna szósta edycja odbędzie się niedaleko Monachium w czasie wakacji. Udział drużyny rekordowego mistrza Niemiec Bayernu Monachium przyciąga wielu młodych zawodników na ten turniej. Przeżyj z drużyną kilka ekscytujących piłkarskich dni z mieszanką tradycji i ducha nowoczesności. Udoskonal swój pobyt dzięki wizycie na stadionie Bayernu, Allianz-Arena i nawiąż międzynarodową przyjaźń piłkarską z pozostałymi uczestnikami tego wyjątkowego turnieju.


Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.


Co na nas czeka?


Zespoły będą zakwaterowane w obozie namiotowym na boiskach sportowych (namioty drużynowe, rezerwacja od 15 do 20 osób na namiot). Na miejscu zapewnione są odpowiednie urządzenia sanitarne, należy przywieźć własną matę kempingową i śpiwór. Dodatkowe zakwaterowanie znajduje się w pobliskim Unterschleißheim i okolicach (pensjonaty i hotele).


Zespoły, które zarezerwowały obóz namiotowy, mogą spodziewać się wyżywienia w postaci śniadań i kolacji: posiłki serwowane są bezpośrednio na boiskach sportowych. Jeśli zarezerwowałeś schronisko młodzieżowe, pensjonat lub hotel, zjesz tam śniadanie, a kolacja zostanie podana na boiskach sportowych. Ponadto klub gospodarz zorganizuje namioty gastronomiczne na boiskach sportowych.


Mecze rozgrywane są na stadionie Hansa-Bayera, a także na nowoczesnych boiskach trawiastych oraz sztucznej murawie w Unterschleissheim i okolicach. Dostępne są przebieralnie i prysznice.


Podczas turnieju będziecie się mogli zachwycić perfekcyjną niemiecką organizacją.


Z jakimi drużynami będziemy grali?


W turnieju młodzieżowym Munich Summer Cup co roku bierze udział średnio 35 drużyn z następujących krajów: Austria, Anglia, Estonia, Finlandia, Niemcy, Węgry, Izrael, Włochy, Kosowo, Malta, Irlandia, Norwegia, Oman, Serbia, Tunezja.


Wspomnieliśmy o wakacjach? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.


Baseny w pobliżu boisk, na których rozegracie mecze zagwarantują Wam odpowiedni relaks po wyczerpujących meczach. Stadion FC Bayern Monachium, Allianz-Arena, jak również muzeum klubu FC Bayern "Erlebniswelt" znajduje się tylko kilka kroków od Waszego miejsca zakwaterowania i zdecydowanie polecamy je odwiedzić. Poznaj stolicę Monachium samodzielnie lub zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem. Nie zapomnij odwiedzić pobliskiego miejsca pamięci niemieckiego obozu koncentracyjnego Dachau, pomnika najciemniejszego rozdziału historii Niemiec. Pamiętajcie, że niektóre wycieczki należy zarezerwować już na sześć tygodni przed turniejem.


Rejestracja drużyny

€130

od drużyny


Namiot

W namiocie mieści się minimum 15 a maksymalnie 20 osób. W przypadku mniejszego obłożenia za każde wolne miejsce pobierana jest opłata w wysokości €75
Cena ze śniadaniem i kolacją

€120

3 noce | od osoby


Hostel

Hostel znajduje się około 15 km od boisk sportowych.
Cena ze śniadaniem

€170

3 noce | od osoby


Hotel

Hotel znajduje się w promieniu około 8 km od boisk sportowych.
Cena ze śniadaniem

€179

3 noce | od osoby


Transport

Transfer po stronie organizatora tylko po wcześniejszym zarezerwowaniu. W przypadku przyjazdu "na własną rękę" - prywatnym samochodem, autobusem, pociągiem lub samolotem, należy pamiętać o zorganizowaniu transportu również na miejscu.


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Sierpień

2020czw30lipAll Daynie02sieCup Denmark 2020DaniaBrøndbyROCZNIK:2013 chłopcy,2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2009 dziewczyny,2008 chłopcy,2008 dziewczyny,2007 chłopcy,2007 dziewczyny,2006 chłopcy,2006 dziewczyny,2005 chłopcy,2005 dziewczyny,2004 chłopcy,2004 dziewczyny,2003 chłopcy,2003 dziewczyny,2002 chłopcy,2001 chłopcy

Pokaż więcej turniejów

Wrzesień

brak turniejów

Październik

2020sob10paźAll Dayśro14Arena Super Cup 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy,2003 dziewczyny

Pokaż więcej turniejów

Listopad

brak turniejów

Grudzień

brak turniejów

Styczeń

brak turniejów