BARCELONA, Hiszpania


Barcelona jest stolicą Katalonii i drugim co do wielkości po Madrycie miastem Hiszpanii. Leży nad Morzem Śródziemnym, około 120 kilometrów na południe od Pirenejów i granicy z Francją. Barcelona jest centrum administracyjnym prowincji o tej samej nazwie. Na terenie miasta mieszka około 1,65 mln osób. To sprawia, że Barcelona jest jedenastą co do wielkości gminą w Unii Europejskiej i drugim najgęściej zaludnionym miastem w Europie po Paryżu. Wraz z gminami aglomeracji zjednoczonymi w obszarze metropolitalnym Barcelony liczba mieszkańców wynosi 3,16 mln. Łącznie 4,86 mln osób mieszka w szerszym obszarze regionu metropolitalnego Barcelony (metropolia barcelońska). Barcelona, z ponad siedmioma milionami turystów rocznie, jest również trzecim najczęściej odwiedzanym miastem w Europie. W rankingu miast według jakości życia w 2018 r. Barcelona zajęła 43. miejsce na 231 miast badanych na całym świecie.

08.07.-13.07.2020


Sobota – 15.06.
publikacja kalendarza meczów
Poniedziałek – 08.07.
dzień przyjazdu, brak meczów
Wtorek – 09.07.
zaczynają się mecze, czas na plaży
Środa – 10.07.
faza grupowa trwa, wycieczki na stadiony
Czwartek – 11.07. 
faza grupowa trwa, mecze liderów, czas na plaży
Piątek – 12.07. 
Finały playoff Srebra i playoffs Żłota 7v7, wręczenie nagród
Sobota – 13 .07.
Finały playoff Żłota 11v11, wręczenie nagród, wielka ceremonia zamknięcie, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY:
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2004 (11v11)

Oferta do pobrania


WKRÓTCE

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Co to za turniej?

Hola compañeros! ¿Cómo estás? ¿Jugarás con los mejores del fútbol? :)

IberCup jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej. Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie! Turniej IberCup Barcelona jest organizowany w jednym z najchętniej wybieranych przez turystów mieście w Europie. Obecność Twojej drużyny na tym turnieju to niespotykana okazja do połączenia niezapomnianych emocji sportowych z wczasami dla całej rodziny. Na turniej oprócz Twojej drużyny zapraszamy również rodziców i osoby towarzyszce po preferencyjnych stawkach.

Co na nas czeka?


Wasza przygoda w Hiszpanii zacznie się od kolacji  w dniu 07.07. i potrwa aż do obiadu w dniu 13.07. Podczas którego będziecie się mogli jeszcze raz zachwycić hiszpańską gościnnością.  W trakcie turnieju będziecie mieli okazje powalczyć o nagrody dla swojej drużyny, a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni indywidualnie. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna Appka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w Appstorze i śledzić swój zespół. W trakcie trwania zawodów będziesz mógł na bieżąco śledzić wyniki we wszystkich meczach, statystyki zawodników, rankingi drużyn i zawodników oraz dowiedzieć się np. kto został piłkarzem meczu.


Z jakimi drużynami będziemy grali?


W edycji 2020 wezmą udział ok. 60 drużyn z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy


Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.


Barcelona to przede wszystkim słynne Camp Nou, czyli dom jednej z najlepszych drużyn piłkarskich świata, z jej kapitanem Leo Messi na czele. W centrum tego pięknego miasta znajdziecie Plac Kataloński, skąd można dojść pieszo do rzymskich ruin, średniowiecznego miasta lub nowoczesnej części Barcelony Eixample, która słynie z kwadratowych domów ze skośnymi narożnikami (kat. Xamfrans) oraz wielu budynków modernistycznych. Z Placu Katalońskiego rozciąga się na północ duża ulica handlowa, Passeig de Grácia. Znajdziemy tu liczne hiszpańskie sieci handlowe oraz ekskluzywne butiki. Ponadto na Casa Mila i Casa Batlló, znajdziecie dwa słynne dzieła architektoniczne Antoniego Gaudiego. W historycznym centrum miasta, dzielnicy gotyckiej Barri Gòtic, znajdują się liczne piękne świadectwa architektury średniowiecznego miasta królewskiego i handlowego, takie jak La Catedral, katedra św. Eulália, Plac Rzeszy ("Plac Królewski"), muzeum miejskie (Museu d'Història de Barcelona, MUHBA), Muzeum Fryderyka Marésa i ratusz (Ajuntament). Najbardziej znaną ulicą Barcelony jest La Rambla (lub Les Rambles), szeroka aleja prowadząca z centrum do portu. Są tu liczni sprzedawcy kwiatów, kioski z gazetami, muzycy uliczni, akrobaci, kawiarnie i restauracje, a także słynny Mercat de la Boqueria i Plaça Reial z arkadami i palmami, typowe restauracje i słynna opera Gran Teatre del Liceu. Font de Canaletes znajduje się na końcu Rambles, z dala od portu. Mówi się, że każdy, kto się z niego napije kiedyś wróci do Barcelony. Na południowym krańcu Rambli, na Placu Portalu Pau, znajduje się posąg Krzysztofa Kolumba z wyciągniętym ramieniem wskazującym na Morze Śródziemne. Wyimaginowana linia biegnie obok Majorki i styka się z Algierią jako kolejnym kontynentem. Bardzo blisko posągu, w starym porcie, Port Vell, znajdują się również średniowieczne stocznie, Drassanes Reials ("Stocznie Królewskie"), które dziś mieszczą muzeum żeglugi Museu Marítim. W porcie znajduje się nowoczesne centrum rekreacyjne i handlowe Maremagnum, które oprócz licznych dyskotek, butików, kin, mieści również największe oceanarium poświęcone Morzu Śródziemnemu. Barcelona aż do Letniej Olimpiady w 1992 roku była nazywana przez samych mieszkańców "miasto odwrócone plecami do morza" (kataloński: "la ciutat d'esquena al mar"). Obszary przemysłowe utrudniały widoczność i dostęp do morza. W ramach środków organizacyjnych na Igrzyska Olimpijskie w 1992 r. otwarto centrum miasta na morze w obszarze starego portu i pasa przybrzeżnego graniczącego na północny wschód oraz starą dzielnicą rybacką Barceloneta i szeroką, atrakcyjną plażą. Kolejną atrakcją jest kolejka linowa do portu w Barcelonie, która łączy Torre Jaume I z Torre Sant Sebastià i jedzie na Montjuïc.


Rejestracja drużyny

Opłata startowa

brak

w cenie zakwaterowania


Hotel | 3 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)
dodatkowy dzień od €83

€415

5 nocy | od osoby


Hotel | 4 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)
dodatkowy dzień od €89

€445

5 nocy | od osoby


Transport

Transport lotnisko (El Prat) - hotel

€400

w jedną stronę


Transport

Transport lotnisko (Girona) - hotel

€650

w jedną stronę


Transport turniejowy

przejazdy hotel-mecz-hotel

€10

za dzień | od osoby


Transport

Autokar na wyłączność drużyny

€500

za dzień | od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Sierpień

2020czw30lipAll Daynie02sieCup Denmark 2020DaniaBrøndbyROCZNIK:2013 chłopcy,2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2009 dziewczyny,2008 chłopcy,2008 dziewczyny,2007 chłopcy,2007 dziewczyny,2006 chłopcy,2006 dziewczyny,2005 chłopcy,2005 dziewczyny,2004 chłopcy,2004 dziewczyny,2003 chłopcy,2003 dziewczyny,2002 chłopcy,2001 chłopcy

Pokaż więcej turniejów

Wrzesień

brak turniejów

Październik

2020sob10paźAll Dayśro14Arena Super Cup 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy,2003 dziewczyny

Pokaż więcej turniejów

Listopad

brak turniejów

Grudzień

brak turniejów

Styczeń

brak turniejów