KEHL, Niemcy


Kehl – kameralne miasto liczące 30.000 mieszkańców z niepowtarzalną francusko-niemiecką atmosferą! Przejdź się ulicami Kehl i wzdłuż Renu do mostu „Europabrücke” łączącego Niemcy i Francję. Odwiedź europejskie miasto Strasburg i ciesz się wieloma ofertami kulturalnymi, w tym wspaniałą piłką nożną, tradycyjną gastronomią i atmosferą.

29.05.-01.06.2020


Piątek – 29.05.
dzień przyjazdu, ceremonia otwarcia turnieju, pierwszy mecz, mecze zgodnie z harmonogramem
Sobota – 30.05.
mecze grupowe według harmonogram, czas wolny lub wycieczki opcjonalne, strefa zabawy z piłką przygotowana przez ALLtogether oraz ADIDAS
Niedziela – 31.05.
mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na podsumowanie turnieju (w czasie trwania spotkania degustacja typowych regionalnych potraw i napojów), mecze finałowe, wręczenie nagród, wielka ceremonia zamknięcia turnieju, fajerwerki na „Rheinstadion Kehl”
Poniedziałek – 01.06.
wyjazd zespołów, wycieczki fakultatywne

Roczniki


CHŁOPCY
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (7v7)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Co to za turniej?


Turniej młodzieżowy "Elsass Spring Cup" w tym roku odbędzie się już po raz dwudziesty i jest współorganizowany z klubem piłkarskim Kehler FV 07 oraz miastem Kehl. Mecze rozgrywane są na stadionie "Rheinstadion Kehl" oraz na trawiastych i sztucznych boiskach w i wokół Kehl.


Co na nas czeka?


Zakwaterowanie w klasach szkolnych w pobliżu boiska sportowego. Odpowiednie warunki sanitarne i udogodnienia są na miejscu. Proszę zabrać ze sobą własną matę kempingową oraz śpiwór. Uczestnicy zakwaterowania w szkole otrzymują pełne wyżywienie. Śniadania, obiady i kolacje serwowane są w namiocie gastronomicznym na boisku sportowym.


Alternatywne zakwaterowanie znajduje się w schronisku młodzieżowym lub hotelu (na życzenie) w Kehl i okolicach. W hotelach i innych kwaterach wliczone są tylko śniadania.


Z jakimi drużynami będziemy grali?

Co roku w tym ciekawym turnieju młodzieżowym bierze udział średnio 52 drużyny z następujących krajów: Holandia, Szwajcaria, Stany Zjednoczone Ameryki, Francja, Niemcy, Belgia.

Wspomnieliśmy o wakacjach? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Kehl-Strasburg to synonim spokój i bezpieczeństwa. Możemy Ci zaoferować:

-Wycieczka do Strasburga - wizyta w mieście, na stadionie olimpijskim, zakupy i wiele więcej
-Wycieczka łodzią po Renie
-Wizyta na publicznym basenie w Kehl-Auenheim
-Zwiedzanie największego parku rozrywki w Niemczech, Europa-Park w Rust

Rejestracja drużyny

Opłata wpisowa

€130

od drużyny


Szkoła

18-22 osoby na sale. W przypadku mniejszego obłożenia, za każde wolne miejsce pobierana jest opłata w wysokości €75.
Cena z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja).

€135

3 noce | od osoby


Transport

Transport po stronie organizatora tylko na żądanie. W przypadku podróży na własną rękę, nie zapominajmy, że podczas turnieju konieczne jest posiadanie środków transportu.


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Październik

2020sob10paźAll Dayśro14Arena Super Cup 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy,2003 dziewczyny

Pokaż więcej turniejów

Listopad

brak turniejów

Grudzień

brak turniejów

Styczeń

brak turniejów

Luty

brak turniejów

Marzec

brak turniejów