ESTORIL, Portugalia


Estoril jest miastem w gminie (Concelho) Cascais. Jest to nadmorski kurort na wybrzeżu Costa do Estoril, na zachód od portugalskiej stolicy Lizbony, na skraju regionu Estremadura. Estoril jest tradycyjnie uważany za enklawę bogatej klasy wyższej. W Estoril znajdują się pozostałości willi rzymskich z czasów narodzin Chrystusa. Od VIII wieku Estoril należał do emiratu, następnie do kalifatu kordoby. W 1147 roku, po oblężeniu Lizbony, Estoril został przejęty przez Alfonsa I, pierwszego króla Portugalii. Przez wieki Estoril żył głównie z rybołówstwa. Fortyfikacje na wybrzeżu świadczą o tym, że Estoril kilkakrotnie musiał się bronić przed atakami piratów. Od początku XX wieku malownicze wybrzeże wokół Estorilu było jedną z atrakcji portugalskiej turystyki. Centrum miasta składa się głównie z modnych hoteli położonych wzdłuż palmowych alei i kończy się na często uczęszczanej w lecie plaży. Zaledwie 20 km od Lizbony i jego międzynarodowego lotniska, region oferuje doskonałe połączenie z całą Europą. Według UNESCO jest jednym z najbardziej imponujących miejsc na świecie ze względu na swoją różnorodność biologiczną, mikro-klimat, szeroki wachlarz krajobrazów oraz bogatą flore i faune.

30.06.-05.07.2020


Poniedziałek – 15.06.
publikacja kalendarza meczów
Poniedziałek – 29.06.
dzień przyjazdu, brak meczów, kolacja
Wtorek – 30.06.
zaczynają się mecze, ceremonia otwarcia, czas na plaży
Środa – 01.07.
faza grupowa trwa, wycieczki na stadiony, czas na plaży
Czwartek – 02.07. 
koniec faza grupowa, start playoffów, mecze liderów(20.15), czas na plaży
Piątek – 03.07.
Koniec faza playoff, wycieczki na stadiony, czas na plaży
Soboty – 04.07.
Finały playoffów
Niedziela – 05.07.
Finały playoff, obiad, wręczenie nagród, wielka ceremonia zamknięcie, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2012 (7v7)
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2004 (11v11)
2003 (11v11)
2002 (11v11)
DZIEWCZYNY
2006 (11v11)
2004 (11v11)
2002 (11v11)

Oferta do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Turniej


IberCup jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej.

Oferta zawiera


Wasza przygoda w Portugalią zacznie się od kolacji w dniu 29.06. i potrwa aż do obiadu w dniu 05.07. podczas którego będziecie się mogli jeszcze raz zachwycić portugalskimi smakołykami. W trakcie turnieju będziecie mieli okazje powalczyć o nagrody dla swojej drużyny, a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni indywidualnie. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna Appka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w Appstorze i śledzić swój zespół. W trakcie trwania zawodów będziesz mógł na bieżąco śledzić wyniki we wszystkich meczach, statystyki zawodników, rankingi drużyn i zawodników oraz dowiedzieć się np. kto został piłkarzem meczu.


Drużyny z lat ubiegłych


W edycji 2020 wezmą udział ok. 250 drużyn z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy


Dodatkowe usługi


Istnieje też możliwość poniesienia swojego poziomu sportowego poprzez indywidualne treningi techniczne zawodników lub treningi grupowe dla całej drużyny.

Atrakcje turystyczne w pobliżu


Oprócz niezapomnianych sportowych emocji na uczestników turnieju czeka mnóstwo atrakcji. Jest ich tak wiele, że nie sposób o wszystkich napisać. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego programu. Dla każdego coś znajdziemy. Polecamy wizytę na stadionach dwóch najlepszych klubów piłkarskich w Lizbonie, czyli stadionach Benfiki oraz Sportingu Lizbona. Wychowankiem tego ostatniego klubu jest Cristiano Ronaldo. Dla osób uduchowionych polecamy natomiast wizytę w sanktuarium w Fatimie. Pani adrenaliny i sportów wodnych powinni natomiast skorzystać z lekcji surfowania lub zawodów kartingowych na jednym z najlepszych torów w Europie

Rejestracja drużyny

Opłata wpisowa (7v7)

€600

od drużyny


Rejestracja drużyny

Opłata wpisowa (11v11)

€850

od drużyny


Zakwaterowanie w szkole

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)
Dodatkowy dzień 30€ od osoby

€270

6 nocy | od osoby


Bungalow

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)
Dodatkowy dzień 70€ od osoby

€360

6 nocy | od osoby


Hotel | 2 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)
Dodatkowy dzień 75€ od osoby

€480

6 nocy | od osoby


Transport

Transport lotnisko-hotel-lotnisko

€320

od drużyny


Transport

Transport turniejowy, przejazdy hotel-mecz-hotel

zależy od ilości osób

za dzień | od osoby


Transport

Autokar na wyłączność drużyny

€550

za dzień


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Styczeń

brak turniejów

Luty

brak turniejów

Marzec

brak turniejów

Kwiecień

brak turniejów

Maj

brak turniejów

Czerwiec

brak turniejów