COSTA DAURADA, Hiszpania


Międzynarodowy turniej futsalowy ASB Futsal jest organizowany corocznie na Costa Daurada (Salou, Reus i Tarragona)- miasta i gmina we północno-wschodnij Hiszpanii, położonych w regionie Katalonii.

Ten futsalowy turniej zlokalizowany nad wybrzeżem Morza Śródziemnego, w środkowej części Costa Daurada, 100 km od centrum Barcelony.

Costa Daurada jest jednym z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii. Średnia roczna temperatura wynosi 16 stopni. Rozciąga się wzdłuż prawie 90 kilometrów linii brzegowej, gdzie znajduje się 12 wspaniałych nadmorskich gmin, takich jak Cambrils, Salou czy Miami Beach. Linia brzegowa, na której znajduje się 60 wspaniałych plaż o drobnym piasku i złocistych, bardzo różniących się od siebie.

30.04.-03.05.2020


Czwartek – 30.04.
przyjazd drużyn, kontrola wieku, zakwaterowanie, kolacja
Piątek – 01.05.
mecze grupowe, wielka ceremonia otwarcia turnieju, czas wolny
Sobota – 02.05.
mecze finałowe, wręczania nagród, ceremonia zamknięcia, czas wolny
Niedziela – 03.05.
czas wolny, obiad, wyjazd drużyn

Roczniki


CHŁOPCY
2014/2015
2012/2013
2010/2011
2008/2009
2006/2007
2004/2005
DZIEWCZYNY
2006/2007
Open od 2005

Pliki do pobrania


Wkrótce

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

ASB Futsal - międzynarodowy turniej futsalowy dla dzieci i młodzieży

Co to jest za turniej piłki nożnej?

Międzynarodowy turniej futsalowy "ASB Futsal" rozgrywany jest corocznie w jednym z najpopularniejszych kurortów w Hiszpanii. W 2019 roku odbyła się 15 edycja tego turnieju futsalowego . Rok rocznie średnio ok. 120 drużyn z rożnych krajów i kontynentów bierze udział w młodzieżowym turnieju futsalowym "ASB Futsal". Każda drużyna ma zagwarantowane 3 mecze. W fazie kwalifikacyjnej rywalizacja odbywa się w systemie ligowym. Następnie drużyny walczą w systemie pucharowym o tytuł najlepszej drużyny futsalowej w swojej kategorii wiekowej. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje.

Trener za darmo !!!!!!!

Transport wewnętrzny podczas turnieju bezpłatnie!!!

Jakie są opcje zakwaterowania dla uczestników turnieju?

Organizatorzy tego niezwykłego międzynarodowego turnieju futsalowego ASB Futsal oferują zakwaterowanie w różnych kategoriach cenowych i z pełnym wyżywieniem. Co ważne w kosztach zakwaterowania jest zawarta opłata rejestracyjna (tzw. wpisowe) dla drużyny. Godne uwagi jest, że organizator turnieju zapewnia również opiekę medyczną oraz wodę pitną podczas meczów.

Wszystkie drużyny mają darmowy wstęp na finały, wydarzenia towarzyszące oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia turnieju. Dla mistrzów oraz wicemistrzów w każdej kategorii wiekowej przygotowane zostaną trofea i medale.

Z jakimi drużynami będziemy grali?


Czekamy na potwierdzenie od organizatorów


Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju piłkarskiego i niezapomnianych wspomnień?

Wszyscy uczestnicy turnieju futsalowego mogą przedłużyć swój pobyt po preferencyjnych stawkach i tym samym po zakończeniu turnieju spędzić kilka dodatkowych dni w jednym z najpopularniejszych w Hiszpanii kurortów. Do Hiszpanii zapraszamy nie tylko zawodników futsal i sztab trenerski oraz działaczy klubowych, ale również rodziców. Jest to idealne rozwiązanie dla tych rodzin, które chcą połączyć turniej futsal z wypoczynkiem rodzinnym.

Wspomnieliśmy o wypoczynku? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Salou to duży kurort na Costa Daurada w południowej części Katalonii (Golden Coast). Miejsce idealne dla rodzin, które poszukują słońca i piasku. Wzdłuż całego wybrzeża znajdują się szerokie plaże oraz ukryte małe zatoczki. Wszelkie a udogodnienia, atrakcje oraz cała okoliczna infrastruktura idealnie oddaje klimat słonecznej Hiszpanii. Tuż obok Salou znajduje się największy park rozrywki w Hiszpanii, Port Aventura. Przylegają do niego liczne pola golfowe oraz światowej klasy park wodny.  Dla tych poszukujących spokojniejszych rozrywek idealna będzie Tarragona, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która znajduje się tylko 10 minut jazdy pociągiem od Salou. Niedaleko Salou znajduje się Park Wodny w miejscowości La Pineda.

Rejestracja drużyny

Bez Opłata wpisowa


Hotel 3*

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€195

3 noce | od osoby


Hotel 4* Resort

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€208

3 noce | od osoby


Transport

Transport turniejowy. Przejazdy hotel-mecz-hotel

w cenie turnieju

3 dni | od osoby


Transport

Transport z lotniska do Hotelu
Transport z Hotelu na lotnisko

za dopłata

3 dni | od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę na udział w młodzieżowym turnieju piłki nożnej przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Październik

2020sob10paźAll Dayśro14Arena Super Cup 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy,2003 dziewczyny

Pokaż więcej turniejów