SALOU, Hiszpania


Gospodarzem AEMF CUp +35 – turnieju dla drużyn amatorskich i seniorów – jest Salou, miasto i gmina w północno-wschodniej Hiszpanii, we wspólnocie autonomicznej Katalonii, prowincji Tarragona i comarce Tarragonès.

Zlokalizowane na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej części Costa Dorada, 10 km od Tarragony (stolicy prowincji) i 94 km od centrum Barcelony. Występuje tu typowy klimat śródziemnomorski. W Salou mieści się batdzo nowoczesny komples sportowy z dwunastoma ultranowoczesnymi boiskami i świetnym zapleczem sanitarnym. W połączeniu z plażami i słońcem Jest to wręcz idealne miejsce na turniej piłkarski dla amatorów powyżej 35 roku życia.

05-07.06.2020


Piątek – 05.06.
zakwaterowanie drużyn w hotelach
spotkania z trenerami,
rozpoczęcie turnieju, mecze grupowe
ceremonia otwarcia
Soboty – 06.06.
runda kwalifikacyjna, finały,
wręczenia nagród, ceremonia zamknięcia,
dyskoteka
Niedziela – 07.06.
wyjazd drużyn

Roczniki


Mężczyźni
+35 (7v7)
(2 X 20min.)

Jesteś zainteresowany turniejem piłkarskim dla drużyny amatorskiej?

Grasz w lidze szóstek lub w lidze biznesu? A może bierzesz udział w niedzielnych amatorskich rozgrywkach piłkarskich typu A-klasa lub B-klasa? Chciałbyś wziąć udział w zagranicznym amatorskim turnieju piłkarskim dla dorosłych lub seniorów? Obecnie rozszerzamy naszą ofertę o turnieje piłkarskie dla drużyn amatorskich. Zostaw nam swój adres mailowy. Odezwiemy się jak tylko pojawią się w naszej ofercie kolejne amatorskiej turnieje piłki nożnej. 

Turniej


Turniej piłki nożnej AEMF CUP 35+, to turniej piłkarski dla drużyn amatorskich, w którym udział mogą wziąć piłkarze powyżej 35 roku życia oraz seniorzy. Jest to wręcz wymarzony turniej dla dorosłych chcących spędzić ten czas na wspólnym wyjeździe w ciepłym klimacie. Jeżeli do tej pory graliście w A-klasie, B-klasie, w lidze szóstek czy tez w lidze biznesu ten turniej może być dla Was idealną odmianą od codziennych zmagań. Już nie musicie zazdrościć profesjonalnym drużynom zimowych zgrupowań w Turcji, Hiszpanii czy na Cyprze. Od teraz już nie tylko drużyny z wyższych lig będą się łapać na wyjazdy zagraniczne dla drużyn piłkarskich. Obecnie rozszerzamy naszą ofertę o turnieje pilkarskie dla drużyn amatorskich oraz ogolnie o wyjazdy zagraniczne dla drużyn piłkarskich.


W przypadku AEMF CUP 35+ drużyny zostaną zakwaterowane w hotelach 3* lub 4* z basenem, 5 minut spacerem od morza.


Pełne wyżywienie w formie szwedzkiego stołu (śniadanie, obiad i kolacja).


Podczas tego wspaniałego turnieju piłkarskiego każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze.


Kontrowersyjne akcje na boisku będą analizowane przez System VAR.


Możliwość śledzenia turnieju on-line (Live TV Broadcast)


Poczujcie się jak profesjonalna drużyna piłkarska. Zbierzcie ekipę i przyjedziecie do Salou na ten niezwykły turniej piłkarski dla amatorów. Co ważne. Nie musicie być oficjalnie zarezerwowaną drużyną, nie musicie być zgłoszeni do żadnych rozgrywek. Możecie być po prostu drużyną z ligi szóstek, ligi biznesu czy tez ekipą, która co niedzielę spotyka się na boisko by amatorsko pograć w piłkę nożną. Ten turniej piłkarski jest dla wszystkich.


Oferta zawiera


Drużyny biorące udział w tym niezwykłym turnieju piłki nożnej dla drużyn amatorskich, dorosłych i seniorów mają zapewnione prze cały swoj pobyt w Hiszpanii zapewnione pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja).


Na turniej zapraszamy również osoby towarzyszące. Zabierzcie swoje żony, dziewczyny, kochani, kolegów, ziomali czy kogo chcecie. Dla osób towarzyszących mamy zakwaterowanie w specjalnej cenie. Szczegóły sprawdźcie w cenniku.


Dla uczestników turnieju oraz osób towarzyszących do dyspozycji będą Hotele 3* lub 4* z basenem, położone 5 minut do morza.


Zwycięzca turnieju zgarnie nagrodę w postaci kuponu o wartości 3000 euro na następną edycję turnieju amatorskiego w 2021 roku (lot, zakwaterowanie i opłaty turniejowe). W przypadku, gdy drużyna nie zdecyduje się na kolejną edycję w 2021 roku, 40% ceny turnieju zostanie zwrócone przelewem bankowym.


W cenie zapisu na turniej, organizator zapewnia uczestnikom wstęp na wspaniałą dyskotekę.


Drużyny


W turnieju biorą udział 32 zespoły amatorskie z Hiszpanii oraz reszty Świata.


Dodatkowe usługi


Istnieje możliwość przedłużenia pobytu za cenę od 50 euro za osobę/dzień.


Atrakcje turystyczne w pobliżu


Salou to duży kurort na Costa Daurada w południowej części Katalonii (Golden Coast). Miejsce idealne do odpoczynku, imprezy, słońca i piasku. Wzdłuż całego wybrzeża znajdują się szerokie plaże oraz ukryte małe zatoczki. Wszelkie udogodnienia, atrakcje oraz cała okoliczna infrastruktura idealnie oddaje klimat słonecznej Hiszpanii. Tuż obok Salou znajduje się największy park rozrywki w Hiszpanii, Port Aventura i Ferrari Land (dla miłośników adrenaliny). Przylegają do niego liczne pola golfowe oraz światowej klasy park wodny. Dla poszukiwaczy spokojniejszych rozrywek idealna będzie Tarragona, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która znajduje się tylko 10 minut jazdy pociągiem od Salou.


Rejestracja drużyny

€200

od drużyny


Hotel | 3 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€165

2 noce | od osoby


Przedłużenie pobytu | 3 gwiazdki

Cena za dodatkowy dzień

€50

1 noc | od osoby


Osoba towarzysząca

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€110

2 noce | od osoby


Ubezpieczenie medyczny(obowiążkowo)

każdy zawodnik

€10

na cały turniej


Transport

W cenie jest transport drużyny na terenie Salou.
Transport z lotniska do hotelu jest dodatkowo płatny. Cena zależy od wybranego lotniska.


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Wrzesień

brak turniejów

Październik

2020sob10paźAll Dayśro14Arena Super Cup 2020ChorwacjaMedulinROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy,2003 dziewczyny

Pokaż więcej turniejów

Listopad

brak turniejów

Grudzień

brak turniejów

Styczeń

brak turniejów

Luty

brak turniejów